top of page
himawari.PNG

Activity

生活支援

国、行政、他団体と協力して、避難民の生活をサポートします。生活支援金を支給するだけでなく、難しい査証申請や行政の手続きなどをお手伝いします。中長期的に日本で生活することができるように生活環境を整える支援をします。

​メンタルケア

日本に避難してきて、困っていることや悩んでいることがあれば、ご連絡ください​。解決策を一緒に考えます。

就労支援

​行政の就労サービスやハローワーク、独自のネットワークで避難民の就労をサポートします。企業への問い合わせや履歴書の作成をお手伝いしたり、面接の練習も行います。
また、希望に応じて面接に同行し通訳も行います。

​コミュニティの提供

避難民にコミュニティを提供します。定期的にイベントを実施し、避難民同士で交流できる場を提供します。

学習支援

語学学習のマッチングを支援します。日本語学校などへの問い合わせや、ボランティアの方とのマッチングし、避難民の方の生活に合った学習の場を提供します。また、語学学習だけでなく、日本の大学や大学院で勉強したい方からの問い合わせも受け付けています。

​日本への渡航支援

​日本に身寄りがない方、日本在住の身元保証人がいない方で、日本への避難を希望している方への渡航支援を行います。ビザ申請書などの書類の書き方や、渡航費用などの援助も行います。

Життєзабезпечення в Японії

Ми підтримуємо життя біженців у співпраці з національним урядом, урядом та іншими організаціями. Окрім надання коштів на підтримку життя, ми також допомагаємо у складних візових заявах та адміністративних процедурах. Ми допоможемо вам підготувати ваше життєве середовище, щоб ви могли жити в Японії в середньостроковій та довгостроковій перспективі.

Психічна допомога

Якщо ви були евакуйовані до Японії і у вас виникли проблеми чи занепокоєння, зв’яжіться з нами. Подумайте над рішенням разом.

Підтримка працевлаштування

Ми підтримуємо працевлаштування біженців за допомогою державних служб зайнятості, Hello Work та нашої власної мережі. Ми можемо допомогти вам робити запити до компаній, складати резюме та практикувати співбесіди. За бажанням ми супроводимо вас на співбесіду та надамо перекладача.

Пропозиція спільноти

Створити громаду для біженців. Ми регулярно проводимо заходи, щоб надати біженцям місце для спілкування один з одним.

Підтримка навчання

Ми підтримуємо відповідність вивчення мов. Ми пропонуємо місце для навчання, яке підходить для життя біженців, надсилаючи запити до шкіл японської мови та спілкуючись із волонтерами. Окрім вивчення мови, ми також приймаємо запити від людей, які хочуть навчатися в японських університетах та аспірантурах.

Підтримка подорожей до Японії

Ми надаємо допомогу в подорожі тим, у кого немає родичів в Японії, тим, у кого немає поручителя, що проживає в Японії, і хто бажає евакуюватися до Японії. Ми також надаємо допомогу, наприклад, як написати документи, такі як анкети на візу та витрати на відрядження.

bottom of page